אודות הפרויקט וציור אינטואיטיבי

אז מה זה כל "הקישקושידה" הזאת בכלל?

המסע מתעד סדרת סדנאות ברוח, הציור האינטואטיבי אשר מתרחשות במרחב הציבורי המשתנה. מסלול המפגש בין האדם למקורות היצירה וחזרה לאדם ולסביבה העוטפת אותו. מטרת הפרויקט היא לגעת בבטן הרגישה של התרבות העכשיוית עלידי 'פלישה' למרחב הציבורי. דרך המפגש האקראי ננסה ליצור יחד שיח עמוק של תקשורת מקרבת וקלילה דרך הקנווס.

אנשים מציירים הוא פרויקט המתעד 'סטודיו פתוח לאומנות' הנודד במרחבים ומזמין את כל אנשים לצור יחד במרחב שהוא ציבורי וחשוף. בסופו של המסע הזה נרכז את כל יצירות האומנות שיצרנו יחד ונציג אותן בתערוכה קהילתית שתהיה פתוחה לקהל הרחב.
מה הרעיון שעומד מאחורי פרויקט האומנות המתועד הזה?
המסע סולל דרך למפגש בין האדם למקורות היצירה וחזרה לאדם ולסביבה העוטפת אותו.
אחד הרעיונות החשובים שעומדים מאחורי הקמת הפרויקט ויציאה למסע מתועד היא להציג את האומנות ככלי מרפא והיצירה כמפתח לתקשורת מקרבת בין אנשים מעבר לזמן מרחב או דעות פוליטיות. אנחנו לא מתכננים לדון בנושא מצב הבטחון, מפת הדרכים, הסכסוך הישראלי-פלסטיני, מצב הכלכלה, מחירי הדיור, מתי יהיה "שלום" ,מחירי המילקי או החזרת השטחים הכבושים!
 
'אנשים מציירים' בסך הכול בה כדי להראות את כוחה של האומנות שמדבר ללב בלי מילים. האומנות כפי שהיא מוצגת כיום הפכה להיות משהו מנותק אשר מחקה את עצמו ואינו מחובר לליבת היצירה האותנטית.
 
כוחה של האומנות נותק מאיתנו ומנותק מאיתנו. זהו המסע של כולנו חזרה הבית למקורות היצירה שאבדה.
בתקווה שנצליח למצוא אותה.