כוחה המרפא של האדמה

היופי אשר בפשטות

אמא אדמה יש לה כוחות ריפוי עצומים, כוחות אלו קיימים משחר ההיסטוריה ועוד מלפני כן.

סביר להניח שגם יישארו הרבה אחרינו. זהו הכוח האדיר שמצליח להזין את כולנו. ראו לדוגמא כמה מרגיע הים כמה כיף להקשיב לציוץ הציפורים וכמה לעיתים יכול להיות מפחיד הלילה. אנו חיים בעידן בו הכול כל כך מהר הפקקים האינסופיים, הלחץ, המשכנתא, האח הגדול, החדשות, האלימות, רעלים במזון.זה אין סופי.

כל הדברים הללו לא הרמוניים עם הטבע. הזמן שאנו חיים בו כעת זז מהר, אך בטבע הזמן נותר אותו דבר. 

אנו כבני אדם כגוף אורגני כן הרמוניים עם הטבע, החומרים המרכיבים אותנו הם אותם חומרים שמרכיבים כל יצור חי אחר המתהלך כאן איתנו על הכדור

משהו מאוד עוצמתי קורה כאשר מתחברים מחדש לזמן הנכון ולהרמוניה הטבעית לרפא אותנו מכל תחלואה באשר היא. החיבור לאדמה יש בו הפוטנציאל ללמד אותנו רבות אודות עצמינו ואודות עוצמתינו.

.
כמה נפלא להתבונן בעץ אשר גדל ומצמיח פרי אשר מבשיל ונושר ויחד איתו נושרים העלים ומיד מתחיל תהליך מופלא של צמיחה מחודשת של עלים חדשים ולאחריהם יגיעו הפרחים אשר מביאים איתם אפשריות חדשות של צמיחה והתרבות ולאחר מכן פרי קטן וכאשר גדל ומבשיל נושר לאדמה בזמן הנכון עבורו ועבור האדמה שמחכה לו. 

כל הדברים המופלאים הללו כל המערכת יחסים הנעימה הזו מתרחשת כל הזמן.
זהו דבר מדהים! הטבע מרפא, במידה ונלמד שוב לחיות ולזרום עם ההרמוניה שמסביבנו יהיה לכולנו יותר קל וכיף לחיות. החיים קורים מעצמם השאלה היא עם זורמים איתם או נגדם. כל כך פשוט להרפות ולאפשר לזרם החיים להדהד בתוכנו. הכול סביבינו כל הטבע הזה הוא אינציקלופדיה של ידע רק הושטו יד ואוזן קשבת . גם עם אתם לא זכיתם לגור ליד שדה פורח או עץ נדיב התחברו לגופכם.

הגוף שלנו בנוי מאותם אבני יסוד ובמהות הבסיסית שלו מחובר להרמוניה הזו באופן טבעי,מסונכרן לתהליכים של אמא אדמה. ולכן כאשר הנפש נודדת למחוזות לא הרמוניים הגוף נהייה חולה. ברמה הכי בסיסית גופינו יכול ללמד אותנו את כוח הריפוי המופלא של האדמה.

הטבע הוא פשוט

ומשתמע מכך שאנו עצמינו פשוטים כמו הטבע