אלכימיה פנימית או איך להיות ישות עצמאית?

הטקסט נרשם בלשון זכר אך מדבר לכל מגדר באשר הוא.

בתוך הכאוס המאורגן הקיים מסביבנו וזמינות המידע הזמין המסחרר ומתוך תהליך מאוד עמוק שעברתי ועדיין עוברת בחיים האלה שבחרתי להולד לתוכם במדינה שבחרתי להולד לתוכה ובזמני הקצה שאנו חיים, תמיד הייתי אדם מחפש ומשוטט ומתוך כך לא ידעתי מנוחה מעולם לאחרונה הבנתי שאני עוברת תהליך עמוק של אלכימיה פנימית.

כמוני כמוך

אדם, נשמה, ישות נקלעת למידע הזה ואולי אנחנו ממש דומים. קודם כל ברוך הבא, הגעת ליעד ואתה לא לבד, יש עוד כמוך מחפשים וחולמים.

אנו חיים בעולם מלא מידע זמין סביבנו והיום הכול פתוח. לצערי רוב המידע לא מדויק או אפילו שקרי ברובו. כל מה שמלמדים אותנו בממוצע לרוב 80% אמת 20% שקר. יש אי שם איפשהו מישהו שלא מעוניין שנדע מה לעשות ושלא נצליח לצאת לחופשי זאת בכדי שנמשיך בעיוורון להזין את "המערכת" הזו שאנו חיים בתוכה.

קחו נקודת מבט אחרת לרגע, ונסו להתבונן באובייקטיביות.
רוב בני האדם מופעלים בעיקר מרגשות. הרגשות של אדם הם מה שמניע אותו לעשיה, יוצר מציאות, דמיון. זה כח אדיר הייחוד לנו.

emotion = energy in motion

יום אחד או למעשה לאחר תקופה ארוכה התעוררתי וראיתי את המציאות כמו שהיא באמת. מעבר למסכי האשליה.

אנו מופעלים רגשית, מפעילים אותנו. אנחנו כולנו בכלא רגשי.

הדרמות בחדשות, מלחמות, כאוס, פחד הישרדות, פרסומות, מדיה, דרמות ממשלתיות, הרג טבח, הנדסת אקלים, רעלים במזון באוויר. אני מאמינה שההפעלה והשליטה יורד לרזולוציות יותר אישיות ועמוקות אצל כל אחד ואחת מאתנו.

אכזבות אישיות, תחרות, אהבות נכזבות, בגידה, אנשים גוזלי אנרגיות שנמצאים בחיינו לא מבחירה, מוסדות ממשלות, בנקים, מינוס בבנק והרשימה עוד ארוכה.

הגיע הזמן שלנו לקחת שליטה על המציאות והרגש שלנו. כדי שנהיה האלכימאים שאנו באמת ושנצליח באמת לחלום מציאות יותר נעימה ולהשפיע אליה ולא להיפך. הגיעה הזמן שבאמת נהיה האנשים להם חיכינו.

בפוסט הזה אציג מהם השלבים הנדרשים להגשמת אלכימיה פנימית

את המידע הזה לא לימדו אותנו. זה לא מידע שנמצא בספרי האוניברסיטה או בשום מקום למעשה בשום סדנה רוחנית של ה"עידן החדש". הגיע הזמן שנדע ונלמד להשתמש בידע שהסתירו מאתנו.

אני מקווה שהמידע הזה יעזור לך כמו שהוא עוזר לי. המון הצלחה בדרכך אני מאמינה בך והיקום תומך בך אחי, אחותי.

**אזהרה כשנכנסים לתהליך הזה אי אפשר לעצור אותו ואין לך, אדם יקר שליטה על התהליך אין לך שליטה אלה לזרום וללמוד להתבונן במה שעולה מולך ולהתמסר.

תחילה מהם העקרונות האמתיים שלפיהם היקום הזה עובד.

עקרון 1– מהיכן מגיע האנרגיה? הכול מנטלי, הכול מחשבתי. הכול עניין של מצב מנטלי הפנימי שלך והכול נמצא בפנים. ז. כל פחד כל ספק כל פקפוק כל תגובה רגשית משפיע על המציאות שלך.

עקרון 2– as above so below as whit in as whit out – הגלקסיה כולה נמצאת בתוכך ואתה נמצא בתוכה.

עקרון 3– הכול זז הכול ויברציות ותדרים אנרגטית שזזים ללא הפסקה. ככול שהוויברציה עולה כך התדר עולה. מהאטום הכי קטן ועד פלנטה שלמה, הכול בתנועה. העיקרון הזה בשילוב המצב המנטלי והידיעה הפנימית יסייע לך לקחת שליטה על המציאות. העז להתבונן, הכול נמצא סביבך בתנועה כל הזמן.

עקרון 4– איזון והפכים. הכול בנוי מעקרון של הפכים. שחור ולבן, רוע וטוב, חומר ואנטי חומר, אהבה ופחד. כאשר מבינים ומצליחים להבין את העיקרון הזה ניתן לתרגל ולהפוך פחד לאהבה ולהפך והכול בתוך עצמך וללא כל פעולה חיצונית.

עקרון 5–  עקרון המטוטלת. הגלגל מסתובב, לפעמים אתה למעלה לפעמים אתה למטה. למד להשתמש בעקרון הזה לטובתך ולמד להתאזן בהתאם למטוטלת. תמיד יש עליה ותמיד יש ירידה. למד לא לבזבז אנרגיה ולהשתמש בעקרון התנועתיות של היקום.

עקרון 6– ניטרליות. אי אפשר לשלוט בקצב ובתנועה של המטוטלת אך אפשר ללמוד להתבונן בה לעלות על הגל ובכדי לנוע אתו באפס מאמץ. איזון והקשבה נחוצה מאוד לנטרל ערפדים, הפרעות וזליגות אנרגטיות אשר פוגעות חוסמות ומאטות אותך בדרך לעצמאיות. רגשית האמתית מנוטרלת מהפרעות וחופשית באמת.

עקרון 7–  מגדר- הזכרי ונקבי, הרחם והזרע – בכל דבר הכי קטן ביקום שלנו יש את שני הקצבות הזכרי והנקבי. בכל הממדים בכל הזמנים בכל המראות קיים העיקרון הזה. בממד הפיזי שאנו חיים העיקרון הזה בא לידי ביטוי בחיבור מיני. מיניות היא אחד הכוחות האדירים אשר קיימים עבורנו לברוא מציאות, למד להשתמש בכח האדיר הזה לטובתך ולא לטובת שליליות וויברציות נמוכות. למד להבין מכיון שזה הכח הכי חזק שיש ברשותך. מהי באמת מיניות מקודשת ולא מה שמלמדים אותנו לא מה שהשלטונות מציגות בפנינו ולא מה שקורה עכשיו בכל העולם. השלטונות מנסים להשתיק את המיניות האמתית. להחליש את הגברים ולפגוע בנשים. לפגוע ברחם ולהפוך את האנרגיה הגברית לאלימה.

שום דבר לא יעבוד ללא איזון ואיחוד אמיתי בין הזרע והרחם. מכון ששם הסוד האמיתי שם הכח הכי גדול והחיבור האמיתי ללב ולאהבה ולעוצמה אמיתית.

שלבים בתהליך האלכימיה, והטרנספורמיצה האישית

אדם אשר מבקש באמת לחזור להיות נשמה ריבונית נאלץ לעבור תהליך ארוך ומייסר לעיתים של התמרה, לא סתם רוב רובה של האנושות רדומה או על כדורי הרגעה.

מכיוון שזה כואב שכואב ויש מיליון דרכים לברוח לסיפוק מידי ומדומה. אך מה שנפשך משוואת אליו באמת הוא להתעוררות אמתית מההזיה שאנו קוראים לה מציאות.

  • דבר ראשון- שיקרה לך שתבקש להתעורר היא תהליך של בערה. האש תשרוף כל חלקה טובה בחייך. כל כאב שספגת כל טראומה הכי קטנה שספגת תעלה ותבקש רפואה. הכול יעלה מולך ללא סינון. תצטרך לעמוד בלי לפחד ולתת לטראומות הללו לשרוף את האגו שלך ולעיתים לשבור אותך לרסיסים.

אך אלייך לחוות אותם בכדי להחלים ולרפא את עצמך באמת. אל תפחד תן לאש לכלות ולשרוף אותך, תסמוך על עצמך אתה יכול. לאחר שתהליך ההתמרה האישי יסתיים יעלו גם טראומות שספגת מהשושלת הגנטיות ומשפחתיות שלך ולאחר מכן גם טראומות קולקטיביות בהקשר שלך.

זה התהליך והוא עלול לקחת שנים אך הוא נדרש.

  • שלב שני- הוא שלב המים, יהיה אליך להציף את הרגש חזרה ולהפסיק להדחיק אלה לחוות כאן ועכשיו כל השתקפות שמציפה תחושות מגוונות. בשלב הזה תתרגל התמסרות למים. המים ינקו את הרעלים אשר ספגת מעצם היותך במציאות הזו. המים יסיעו לך. אך דע לך אלכמיסט שפחדים יעלו! ספקות יעלו! אולי אפילו מצב נפשי מעורער. זה זמן להתבוננות חזרה לילדות ולמקורות הטראומה אישי שלך והקולקטיבית. כל האמונות כל העקרונות כל תכונות האופי שירשת כל היסודות שלך יתערערו והאדמה תרעד תחת רגליך והכי קשה יהיה לך שתצטרך לעבור את זה לבד, מכיוון שלא יהיה לך עם מי לדבר. מכיוון שכולם סביבך רדומים ושקועים בחלום המציאות ואין להם את הפרספקטיבה שלך.

אלייך להיכנס לתהליך העמוק הזה ולחוות את הכאב העצום של השנים אולי אפילו אלפי השנים. ואתה תבכה בכי מר. אך תן לדמעות לשטוף אותך. תבכה את בכי אבות אבותיך תבכה דמעות של שנים וכאב טראומה וניכור שצברת תבכה את זה החוצה. מכיוון שמתוך ההתבוננות יש רפואה והילינג עמוק הדרוש כדי להגיע לשלב הבא.

  • שלב שלישי- ההפרדה. פתאום תצליח להבחין במציאות הקיימת והמציאות שלא קיימת. המציאות החדשה שעוד לא נוצרה בכלל פתאום תצליח לראות ולהבחין היכן הכח האמיתי שלך נמצא.

זהו שלב שתינתן לך הזדמנות והזדככות אמיתית להתבונן בצורה נקיה במציאות.

מהי אפלה ומהו האור אמיתי. אתה תראה פתאום שחיית בעולם שקרי ותבין כיצד ולהיכן נתת את העוצמה שלך כל השנות חייך עד לרגע ההתעוררות.

  • שלב רביעי- לאחר התבוננות בעולם האמיתי תתחיל להפנים את העיקרון החיבור נשמה לעולמות גבוהים

 as above so below

אתה תבין באמת מהשורש את המשמעות ותוכל להתחיל ליישם את העיקרון הזה בחיים שלך.

  • שלב חמישי- הוא שלב בו ניתנת לך ההזדמנות במידה ותירצה, לפרק את העצמי הישן שלך ולבנות את העצמי החדש והריבוני שלך. הכול ישתנה ויתגלגל. תתכן שחרור מהיצמדות, מפחדים. תלמד מהי אהבה ללא תנאי. מה שייקח אותך היישר לשלב הבא.
  • השלב השישי- איחוד הזכרי והנקבי הפנימי. אין ממד או מרחב או פעולה שלא תוכלו להיות נוכח בה .זוהי טרנספורמציה אמתית והטהרות. נשמה עם הגוף הפיזי כאחד. 

בשלב הזה עוף החול הפניקס מתעורר חזרה מהעפר של עצמו לאחר שנשרף ומת והופך להיות מי שהוא נועד להיות באמת.

בסיום התהליכים …

לאחר השלמת תהליך האלכימיה הפנימית יתחיל לפעום ובתוכך תהליך טבעי אשר יובל להתעוררות ורצון לשרת אחרים, ואת הסביבה והמרחב ואפילו את היקום (אמא אדמה) ובכלל.

זה טבעי וזה נכון זהו רצון הניצוץ הנשמתי בתוכך. 

הנשמה רוצה להתחבר לזרימה הטבעית והמבנה הפראקטאלי שלה. השתדל לא לחסום מפחד את התהליך. מכון שהוא ייקח אותך היישר לאהבה ונתינה ללא תנאי ולתחושת רוגע וסיפוק שלא חווית מעולם. 

אך זכור

דע  את עצמך ושמור על עצמך.

מה שיעלה מולך כל כאב כל טראומה כל תגובה חיצונית מהמציאות הקולקטיבית נועד עבורך להתבונן ולרפא. זכור את זה.

כי רק אז תוכל להתבונן במציאות בלבן של העין ולומר :

"היי כלבה, אני אדם עצמאי אני ישות עצמית ריבונית ולי יש שליטה מלאה ואני יוצר את המציאות הזו וחי אותה כמו שאני רוצה ולא כמו שאת מכתיבה כי אני אדם חופשי."

Free your mind free your soul and be an alchemist